Dżemy i przetwory z owoców leśnych

Oferowane przetwory owocowe nie tylko wzbogacają codzienną dietę ale urozmaicają również smak niejednej potrawy.  Nasze przetwory produkujemy wyłącznie z surowców zebranych z polskich lasów i plantacji. Do produkcji przetworów z owoców nie używamy żadnych konserwantów ani sztucznych polepszaczy – barwników czy aromatów.

Owoce deserowe

Jagody i maliny deserowe to słoik pełen aromatycznych, dojrzałych w słońcu, pysznych jagód zanurzonych w słodkim syropie z cukru.
Produkt ten świetnie nadaje się do przygotowania napojów, a także jako dodatek do gofrów, lodów, bitej śmietany, naleśników lub omletów.
Jagody deserowe

masa netto: 200g
masa netto po odsączeniu: 70g

Maliny deserowe

masa netto: 200g
masa netto po odsączeniu: 60g

Owoce niskosłodzone

Żurawiny i borówki do mięs i serów  to produkt sporządzony z aromatycznych, dojrzałych w słońcu owoców, rozdrobnionych i gotowanych z cukrem. Żurawiny i borówki świetnie nadają się jako dodatek do dań mięsnych i serów  a także deserów (ciasta, gofry, lody, naleśniki lub omlety).

Żurawiny niskosłodzone

masa netto: 200g

Borówki niskosłodzone

masa netto: 200g

Dżemy

Nasze DŻEMY to zagęszczone owoce z dodatkiem cukru, pektyny i kwasku cytrynowego. To doskonała propozycja na śniadanie i kolację. Te dżemy znakomicie komponują się z pieczywem i mlekiem lub kakao. Polecane są również jako dodatek do naleśników, omletów i domowych wypieków. Z pewnością zasmakuje także dzieciom, stanowiąc zdrową alternatywę dla batoników i czekoladek.
Dżem jagody leśne całe owoce

masa netto: 300g

Dżem borówki leśne całe owoce

masa netto: 300g

Dżem żurawiny leśne całe owoce

masa netto: 300g

Dżem malinowy extra

masa netto: 300g