Produkcja grzybów marynowanych, dżemów oraz przetworów

Nasza Chata oferuje Państwu smaczne i aromatyczne produkty pochodzące z Borów Tucholskich. Proponujemy między innymi grzyby marynowane, suszone i mrożone takie jak podgrzybki, kurki czy też borowiki, przepyszne dania gotowe oraz przetwory i dżemy z owoców leśnych. Jesteśmy także producentem łubianek, skrzynek oraz koszy do przechowywania warzyw i owoców. Stawiamy na sprawdzonych dostawców i naturalne składniki, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego konesera. Gwarantujemy, że nasze produkty zapewnią Państwu niezapomniane doznania smakowe i zrobimy wszystko, by na stałe zagościły na Waszych stołach.

Grzyby marynowane

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą na przysmaki zanurzone w pysznej marynacie i zamknięte w estetycznych słoiczkach. Proponowane przez nas grzyby marynowane to zarówno świetny dodatek do potraw, jak i samodzielna przekąska. Nie bez powodu stanowią one ulubiony, polski przysmak. Intensywny aromat i wyjątkowy smak borowików, maślaków czy kurek w zalewie sprawiają, że te produkty bardzo często goszczą na naszych stołach. Proponujemy zróżnicowane gatunki tych naturalnych przysmaków. Mamy nadzieję, że tak rozbudowana oferta pozwoli naszym Klientom na wybór zdrowych, polskich i smacznych specjałów.

Grzyby suszone

W naszym asortymencie znajdują się borowiki, maślaki, koźlarze i podgrzybki dla sklepów, sieci handlowych, hurtowni oraz lokali gastronomicznych. Najczęściej wykorzystywane są jako przyprawa bądź podstawa dla zup. Przy połączeniu z kapustą mogą stanowić farsz do pierogów, pasztecików i krokietów lub być pysznym dodatkiem do dań mięsnych. Oferowane w Naszej Chacie grzyby suszone charakteryzuje naturalny smak i aromat. Wysoka jakość naszych grzybów suszonych sprawia, że z naszej oferty korzysta już wielu, zadowolonych Klientów. Warto zainwestować w zdrowe produkty spożywcze, pochodzące prosto z Borów Tucholskich.

Grzyby mrożone

Dostępne w ofercie Naszej Chaty mrożonki pozwalają na zachowanie intensywnego zapachu i bogatego smaku leśnych przysmaków przez długi czas. Dzięki tej propozycji, niezależnie od pory roku, nasi Klienci mogą przyrządzić wspaniałe dania z dodatkiem borowików, podgrzybków czy kurek. Oferowane grzyby mrożone mogą być duszone w śmietanie lub być podstawą do farszu w pierogach. Prezentujemy wyłącznie naturalne i zdrowe dary natury, które zostały zebrane w polskich lasach. Zachęcamy do poznania naszej szczegółowej oferty, a w razie pytań – do bezpośredniego kontaktu. Czym Nasza Chata bogata, tym wielu Klientom rada!